Tokio Hotel & Lady Gaga vystoupí na MTV Japan Awards

1. června 2011 v 16:49 | Trisha_love ^^ |  TH- News

MTV Japan Awards a kampaň MUSIC OF HOPE se dávají dohromady kvůli slavnostnímu večeru podpory.

MTV Europe představí LIVE vystoupení z MTV Japan Awards, které bude 25. června.
Jako vystupující na MTV VIDEO MUSIC AID JAPAN oznámila MTV Japan globálně multiplatinové rockové interprety Tokio Hotel, korejské super kapely Girls Generation a SHINee, britskou rockovou kapelu One Night Only a místní oblíbence a Monkey Majik. K desátému ročníku MTV Video Music Awards Japan (VMAJ), která je ve prospěch japonského Červeného kříže se připojí Lady Gaga, Exile a Kana Nishino.
MTV Japan Awards bude spolupracovat s kampaní MUSIC OF HOPE v reakci na 11. březen, kdy zemětřesením a tsunami byl zdevastován sever Japonska. Show je navržena tak, aby inspirovala a shromáždila mladé lidi podílet se časově nebo finančními prostředky na obnovu a přestavbu, MUSIC OF HOPE představí inspirační hudební klipy, živá vystoupení, rozhovory s interprety, exkluzivní novinky a příběhy o interpretech a mladých lidech, které katastrofa ovlivnila.
Pokud jste ještě nějak nepomohli, přispějte, prosím Mezinárodní federaci Červeného kříže a společnosti Červeného půlměsíce. Pro více informací navštivte webové stránky na pomoc japonskému Červenému kříži.
http://www.mtv.tv/gsp/images/300x250/japanese-red-cross.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu ?

Clickni prosím..! ;o) 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama