Die Räuber s Billem a Tomem!

26. června 2011 v 17:02 | Trisha_love ^^ |  TH- News
Dlouhou dobu se fanoušci hádali o oznámených projektech Billa a Toma. Teď je ale čekání u konce. Německý režisér Christoph Gampl zveřejnil před dvěma týdny podrobný koncept o filmu "Die Räuber" (Loupežnici). Drama "Die Räuber" od Friedricha Schillera by teď mělo být převedeno do animovaného filmu, kde budou i reálné scény Billa a Toma v hlavních rolích.
Tady je shrnutí obsahu filmu:
"V krizi otřeseném Německu roku 2039 reaguje vláda na radikalizaci různých politických stran postupným vývojem společnosti orwellovských rozměrů. Maximilian von Moor (54), šéf policie a vládní funkcionář, zažívá narůstající chaos a rozdělení společnosti dokonce i ve vlastní rodině. Zatímco jeho oblíbený syn Karl (21) se stává ikonou odporu proti vládnoucí třídě, jeho druhý syn Franz (21) začne toužit po moci. Karl, který je podporován svým otcem vede nekompromisní režim v podzemí. Jeho snoubenka Amalia je na jeho straně a to i přes veškerou propagandu proti povstalcům a hrdě klade odpor Franzovému pokusu o sblížení.
Situace v zemi bude mimo kontrolu, když stárnoucí policejní šéf záhadným způsobem přijde o život. Se svým synem Franzem aktivuje jejich sílu. Když Karl zjistí, že je jeho otec stále naživu, a že je zajat a držen v bunkru jeho bratrem , dává rozkaz k útoku na město a pomstí se svému bratrovi. Nastává boj bez vítěze, ve kterém pouze nebeské síly získají tragické vítězství."
© www.chappalingofilms.de
Bill přebírá ve filmu hlavní roli "Franze von Moora" a Tom roli "Karla von Moora". O spolupráci s Billem a Tomem a výběrem herců píše Christoph Gampl následující:"Hledal jsem dlouho, mluvil jsem s mnoha castingovými agenty, sledoval reklamy a dokola to odmítal. Chtěl jsem mladé herce, kterým je 20, jak příběh vyžaduje, v neposlední řadě proto, že se jedná o mladé publikum. A chtěl jsem pár bratrů. Díky reportáži v časopisu na téma "dvojčata" jsem narazil na Billa a Toma Kaulitze, objevil jsem nápadné paralely, začal jsem o tom znovu přemýšlet - a najednou jsem věděl, že právě oni tento příběh pozvednou na novou úroveň. Bill a Tom jsou si výzvy velmi dobře vědomi, vezmou si čas na trénování herectví, vyučování mluvy a dialogu. Právě teď cvičí, aby jejich role byla profesionální. [...]"
© www.chappalingofilms.de
K dispozici je už první pohled na artwork filmu, který připomíná "Humanoid" a také způsob, jak dvojčata budou vypadat.
Die Räuber - artwork Galerie | ©www.chappalingofilms.de
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
V současnosti není žádné oficiální potvrzení od Billa a Toma a také není jasné, kdy film vyjde, proto je tato zpráva považována za drb.
Update: Článek ze srpna 2010 také ukázal, že Gampl vyvíjí materiál pro film už půl roku. V srpnu 2010 vznikl trailer, virtuální kulisy a scénáře. Rozpočet pro film je pět milionů eur a natáčecí práce by měly začít na podzim 2011.
zdroj: th-wonderland.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu ?

Clickni prosím..! ;o) 100% (68)

Komentáře

1 CeCe CeCe | Web | 30. června 2011 v 10:36 | Reagovat

ten obrázek je krutý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama