Selena-Viva interview

2. května 2011 v 14:50 | Trisha_love ^^ |  Selena Gomez-News
Viva: Slyšeli jsme, že pracuješ na třetím albu, co nám o tom můžeš říct?
Selena:" Zaprvé, nemůžu uvěřit, že už mám tři alba. Je to surrealistické, ale pokaždé se cítím s mou hudbu pohodlněji a prožívám skvělé období. Taky, jsem mnohem zralejší. Bude to techno, inspirativní, taneční a zábavné album. "
Viva: S kterými producenty, textaři a kolegy si pracovala?
Selena: " S hodně lidmi, s kterými jsem spolupracovala na mých ostatních deskách a jsou to lidé, kterých věřím, ale taky pracuju s novými lidmi. Bude to opravdu hezký mix starých a nových lidí. "
Viva: Tvůj první singl 'Who Says' má opravdu pozitivní posleství. Proč jsi tento song nahrála?
Selena: " Když jsem to poprvé slyšela, hned jsem si myslela, že je to absolutně krásné a inspirativní a cítila jsem, že moji fanoušci něco takového potřebují. Je to opravdu stimulující, poselství je silné, ale ne smutné, je to velmi optimistické a já to miluju. Je to, nejspíš, song s největším významem, který jsem kdy nahrála. "
Viva: Je to opravdu inspirativní, hlavně pro mladší lidi...
Selena: " Doufám, že je. Neustále se měníte, rostete, stáváte se jinou osobou, takže by bylo dobré mít něco, co vám pomůže projít tím vším. "
Viva: Teď když ses zmínila o růstu, jak si myslíš, že se změnila tvá hudba?
Selena: " Jak jsem zmínila předtím, myslím, že se cítím v hudbě víc pohodlněji a jistěji, když rostu. Je to víc o tom, zažít skvělou dobu a užít si to a nejen myslet na spoustu věcí. "
Viva: Od vydání tvé poslední desky uběhlo jen 7 měsíců, nemyslíš, že je moc brzo vydávat další?
Selena: " Mmm ano i ne. Chtěla jsem další nahrávku, protože pojedu na letní turné a projedeme celými Spojenými státy, tak jsem chtěla novou hudbu, s kterou budu vystupovat, tak jsem šla do studia a nemohla jsem se dočkat, až budu zpívat ty songy, protože je miluju. Myslím, že na konci, to všechno vyšlo dobře a to byl ten důvod. "
Viva: Na tvém posledním CD jsi měla španělskou verzi tvého hitu A Year Without Rain, uděláš to samé i na novém CD?
Selena: " Ano, vvlastně, proacuju na albu a už jsem nahrála 6 songů ve španělštině a doufám, že budu schopná udělat jich brzo víc. "
Viva: Tvůj táta je Mexičan, jak blízká je ti mexická kultura a co je máš z toho nejraději?
Selena: " Miluju, jak je mi blízká rodina. Každou neděli jsme spolu a jsme, kdo jsme, takže si myslím, že jsem v tomto po tátovi. "

Viva: Jaké je tvé tajemství stát dál od problémů, jako nemít ráda jiné celebrity?
Selena: " Je to tím, že se stýkám s úžasnými lidmi: mám naprosto skvělý tým, jsou to úžasní přátelé a hodná rodina. Je to celé o tom, dobře se pobavit a přetože můžou být lidé někdy ohromující, musíte se ujistit, že jsou na vaší straně ti správní lidé. "
Viva: Cítilas někdy, že tvé slávě něco chybí?
Selena: " Ne, ne. Jsem úplně normální. Procházím stejnými věcmi, jako jiní 18-ti letí. Je tam jen malý rozdíl."
Viva: Je milion dívek a mladých žen, které chtějí být jako ty, cítíš nějaký nátlak, že musíš být dobrým příkladem?
Selena: " Nevím, jak na tuto otázku odpovědět. Myslím, že nikdo vám nedá manuál, jak být v byznysu nebo na tomto světě. Takže si myslím, že mám ty nejlepší fanoušky na světě a nikdy bych nechtěla udělat nic, co by je zklamalo nebo zranila. Chci jim ukázat, že nejsem dokonalá, dělám chyby, jsem člověk, ale zkouším být tak dobrá, jak jen to jde. "
Viva: Jakou radu bys chtěla dát mladým lidem, kteří chtějí jednoho dne být jako ty?
Selena: " Jestli chcete hrát nebo zpívat, musíte se ujistit, že je to opravdu vaše vášeň. Nemůžete dělat v byznyse takové bláznivé věci, když to nemilujete. A cokoliv děláte v životě, ujistěte se, že důvod proč to děláte je to, že to máte rádi. "
Viva: Jedna s cen slávy je, že lidé o vás chtějí vědět vše, jak si s tím poradíš?
Selena: " Je to trochu divné s nepohodlné, když například jdete ven s přáteli a lidé chtějí vědět, kde jste a co jste jedli. Nemyslím si, že je to normální a snažím se se na to nesoustředit. "
Viva: Také pracuješ s UNICEF, proč jsi se rozhodla s nimi spolupracovat?
Selena: " Pracovat s UNICEF bylo něco, co se stalo velmi přirozené, protože pracuju v dětské show a oni se mě ptají co dělat a jak přestat tolik milovat tu organizaci a také co dělají pro děti.Takže s nimi mám spojení a během roku se mě zeptali, jestli pro ně nechci pracovat. Byla to úžasná zkušenost se skvělou lidskostí. "
Viva: Jak důležité je pro tebe, aby byl tvůj hlas slyšet, zvlášť pro mladší generace?
Selena: "Nejdůležitější věc je být částí charity nebo vědět jak pomoci. Neměla jsem ponětí, co se dělo na celém světě a je skvělé žít ten proces s mými fanoušky. Když jsem jela do Ghany, nafotila jsem fotky pro mé fanoušky, takže se mnou mohou žít tu zkušenost a myslím si, že to je jedna z nejlepších částí. "
Viva: V dalším aspektu tvé kariéru, Kouzelnících z Waverly, budete končit. Co si myslíš o zavírající se kapitole tvého života?
Selena: " Vyděsilo mě to a jsem nervózní, protože jsem to prožívala poslední čtyři roky mého života, takže nevím, jak bez toho budu žít, ale vím, že to je něco, co musím. "
Viva: Jaká byla zkušenost s natáčením druhého filmu podle seriálu?
Selena: " Vlastně, nebudeme dělat film, takže jsme nic nenatáčeli. "
Viva: Jako součást mladých Disney hvězd, spoléháte se na sebe navzájem v dobrém i zlém?
Selena: " Jistě, je to život, jako ve škole a musíte počítat se vším a nejdůležitější je láska a podpora navzájem. "
Viva: Minulý rok, jsme měli v Costa Rica Jonas Brothers a Demi Lovato a v květnu tam bude poprvé představena Miley Cyrus. Máte v plánu jet tam někdy s turné?
Selena: " Doufám v to. Bylo by to opravdu úžasné. "
Viva: Jaká je tvá zkušenost s publikem v Latinské Americe?
Selena: " Měla jsem koncert v Santiagu (Chile) a další v Argentině a bylo to úžasné. Fanoušci byli šílení a byla to opravdu nádherná zkušenost."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama