Backstage v Japonsku - únor 2011

5. května 2011 v 16:46 | Trisha_love ^^ |  TH- News
Čtvrtek, 10. února 2011

Bille, co to máš na hlavě…!

Na tento den měli Tokio Hotel zorganizovaný rozhovor a autogramiádu.
Tokio Hotel, kteří zřídkakdy chodí na schůzky pozdě, přišli krátce po 11:00 do místnosti, kde se rozhovor konal. Všichni, kdo byli v místnosti, včetně mě, si nemohli pomoct nedívat se na Billa…Mělo se jednat o novou variantu jeho číra? Jsou to žárovky? Co je to?! (Bill později řekl, že jsou to elektronky z kytarového zesilovače). Popsat to slovy je docela těžké, takže se raději podívejte na fotky. Také jsem měl možnost jít na oběd s ochrankou. Myslím, že to byl Bill, který si objednal těstoviny s rajčatovou omáčkou. Nebylo to na jídelním lístku, takže to udělali speciálně pro něho.

Kolem okolí konání autogramiády jsme museli vypracovat plán, abychom na toto místo mohli bezpečně dostat auta s Tokio Hotel. Jakmile vystoupili z auta, nahromadilo se kolem nás hodně fanoušků. Když přijelo Audi s Tokio Hotel způsobilo to paniku a chaos. Ochranka doprovázela do budovy nejdříve Billa a Toma. Gustav a Georg přijeli už dříve a byli okamžitě obklopeni fanoušky, takže jsme museli najít způsob, jak se přes dav dostat dovnitř.
V backstage v místě konání autogramiády byl pro ně připraven bar, který je viděn na párty. Vedoucí německého týmu musel objednat Starbucks Caramel Macchiato.
Kolem 18:00 mohli na autogramiádu první vítězové. Během půl hodiny byli všude fanoušci Tokio Hotel. Autogramiáda začala s desetiminutovým zpožděním. Křik byl obzvlášť intenzivnější a hlasitější, když Tokio Hotel vyšli na podium, hlavně když fanoušci viděli Billovo nové číro. Navzdory krátkému času, který byl na autogramiádu přidělen, dostali Tokio Hotel od fanoušků hodně dárků a přání všeho dobrého. S nejvíce dárky obdržel první místo Bill. Georg se nějak dostal na druhé místo, následoval Gustav na třetí. Na poslední Tom. Také na druhé návštěvě se ukázalo, že GG mají silné a vášnivé příznivce.
Cesta zpátky na hotel byla podobné cestě tady. K autům byli doprovázeni ochrankou a rovnou odjeli. V obrovském davu, který byl okolo ulice Spain-zaka, byli asi ti, kteří se nemohli zúčastnit autogramiády. S blesky fotoaparátů křičeli jejich jména "Bill! Tom! Geo! Gu san!"

Pátek, 11. února 2011

Bruslení

Nakonec jsme se dostali k poslednímu promo dnu Tokio Hotel. Přestože byl v tento den státní svátek, v poledne jsme pro rozhovory použili uměleckou místnost. Když jsme seděli v Audi, dostali jsme telefon. Zajímalo by mě, jestli si toho někdo všiml? Jednalo se o žádost o Starbucks. Je to nezbytné k tomu, aby pracovali šťastně.
Já jsem začal řešit úkol, který jsem dostal od vedoucího německého týmu. Je to splnění snu Tokio Hotel, jít po práci na kluziště. Po krátké konverzaci s prodejním oddělením místního kluziště jsem zjistil, že dnes v 18:00 mají kvůli státnímu svátku zavřeno. Dnešní program Tokio Hotel byl do 20:00 nabitý, o tom nebylo pochyb. Bylo jedno, kolik to stojí, je nějaké kluziště, které nás přijme? Je nějaké kluziště, které otevřou speciálně pro Tokio Hotel? Vzhledem k tomu, že moje hledání bylo beznadějné, požádal jsem recepční hotelu, aby se na to podívala. Tak se i stalo a po krátké době jsme našli jedno kluziště, které speciálně pro nás na půl hodiny otevřou. Zdálo se, že tato půlhodina byla vše, co jsme kvůli počasí mohli dostat.
V 18:45 jsme dojeli na místo, kde se konalo poslední promo. Živé vysílání ze studia Nico Nico. Vysílání začalo o půl osmé. Bylo jasné, že se budou dívat všichni japonští fanoušci, ale hodně fanoušků po celém světě měli také přístup, takže bylo zajímavé sledovat, jak se na obrazovce objevují jejich zprávy v různých jazycích. Pro 50 velmi šťastných fanoušků to byla velmi cenná zkušenost. Hlavně Tomovo rozpustilé chování a Billův stříbrný outfit, který byl velmi stylový a cool. Vypadalo to, že členové Tokio Hotel si komunikaci s jejich fanoušky na telefonu a internetu užívali.
Potom Tokio Hotel a jejich tým nasedli do Audi a zamířili na kluziště. Ve skutečnosti se nacházelo na místě, kde se v prosinci konala schowcase a z toho, co jsem rozuměl, se jednalo o to kluziště, které Tom viděl z jejich okna v hotelu. Byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že kluziště se nachází v horní části budovy. Byl jsem pozván, abych si s nimi zabruslil, ale já jsem zdvořile odmítl. Jsem si jistý, že se teď ptají všichni fanoušci, kdo je z nich nejlepší. Že ano? Nejlepší byl Georg, druhý Tom, na třetím místě Bill. Když bruslil, tak se za ruce držel jedné členky týmu a všichni z nich (s výjimkou Gustava) hráli na ledě hru. Přestože jsme měli možnost využít kluziště na 30 minut, zdálo se, že 10 minut bylo pro jejich uspokojení více než dost.
Tímto se můj pracovní program pro den s Tokio Hotel blížil ke konci. Tentokrát mě Tokio Hotel pozvali na jídlo, takže jsem mohl zjistit, co jí za jídlo. Georg a Gustav, kteří jí maso jako já, měli hovězí steak s bramborovou kaší, Tom měl vegetariánský sandwich a hranolky, Bill chtěl "mix mořských plodů," který mu přišel s těstovinami, které si objednal už na oběd. K pití měl Bill bílé víno, Georg a Gustav colu light a Tom colu. Dospěl jsem k tomu, že i po práci Tom miluje rýpání a škádlení Georga a že všichni mají mezi sebou velmi dobré vztahy. Zdálo se, že Georg na konci jídla řekl, že by v dubnu rádi přijeli do Japonska. Myslím, že nic takového předtím neříkali a chtěli tak sdělit, jak velmi Japonsko milují.
Na baru jsme si připili na oslavu úspěšné propagační kampaně. GG museli brzo do hotelu, protože následující ráno odlétali brzo. Bill a Tom šli společně s námi.
Sobota, 12. února 2011

Poděkování fanouškům

GG opustili Japonsko v časných ranních hodinách. Okolo 15:00 upustil německý tým hotel, aby připravil odbavení. Na letiště jsme dorazili krátce po 16:00. Viděli jsme hodně fanoušků, kteří se velmi působivým způsobem stoupli do dvou řad, takže jsem s personálem letiště musel zajistit odbavení Billa a Toma. Jak jsem tak mluvil s fanoušky a ochrankou, rozhodl jsem se dát Billovi a Tomovi pěkné vyprovodění, aby bylo co nejméně problémů. Těsně před tím, než Bill a Tom dorazili, se fanoušci u vchodu letiště (uvnitř budovy) postavili do jedné linii. Bylo zázračné pohledět, jak fanoušci Billovi a Tomovi vyjádřili svou vděčnost a udělali jim tak cestu k přepážce odbavení. Myslím si, že je to kvůli tomu, protože si chtějí udržet jejich speciální spojení s Tokio Hotel. Já také, tímto bych chtěl poděkovat všem fanouškům Tokio Hotel.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // InRock (JP) #329
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama